Thjesht hidhni këtu

PDF në Word

Shndërroni PDF në Word në internet falas

Pdf files
Konvertimi në word
%


Si të shndërroni një PDF në skedarin Word në internet

  1. Për të kthyer një PDF në Word, tërhiqni dhe lëshoni ose klikoni në zonën tonë të ngarkimit për të ngarkuar skedarin

  2. Dosja juaj do të hyjë në radhë

  3. Mjeti ynë do të konvertojë PDF tuaj në skedarin Word

  4. Pastaj ju klikoni në lidhjen e shkarkimit në skedar për të ruajtur Word në kompjuterin tuaj


Vlerësoni këtë mjet

4.0/5 - 92 votat


227,646 shndërrime që nga viti 2020!